2020 yılı yeni davetiye trendlerini takip ederek Davetiyezon markası ile ürettiğimiz Tasarım Davetiye kataloğunu kişiye özel davetiye konsepti ile birleştirerek kaliteli ve uygun fiyatıyla müşterilerimize sunduğumuz andan itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Tasarım Davetiye
Tasarım Davetiye K2009 Modeli

Tamamen sizin istediğiniz görsel ve yazı tipi ile tasarlanabilen bu davetiyelerimizde iç kağıt: 300gr. Tuale desenli fantazi kağıt ve zarf: 200gr. 1. sınıf kraft kağıt ile üretilmiştir.

Tasarım Davetiye
Tasarım Davetiye D4001 Modeli

3 farklı davetiye ölçüsü ile üretilen Tasarım Davetiye modelleri; 12x17cm, 14x14cm, 7x21cm ebatlarından dilediğiniz boyutu seçip, tamamen size özel istediğiniz illüstrasyon veya görsel ile çok kısa bir sürede üretilip en kısa zamanda size ulaştırmak için yeni baskı teknolojileri kullanılarak üretilmektedir.

Tasarım Davetiye
Tasarım Davetiye T137 Modeli

Sadece düğün davetiyesi olarak değil nikah davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi ve kına davetiyesi olarak da kullanabileceğiniz Tasarım Davetiye modellerini siz nasıl isterseniz o şekilde tasarlanmaktadır.

Tasarım Davetiye
Tasarım Kına Davetiyesi T155

Dilerseniz web sitemiz üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilir veya whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek davetiyenizi kolayca satın alabilirsiniz.

Davetiyeler

Kampanyalar

Çok Satanlar

Whatsapp