İade ve Geri Ödeme Koşulları

Siparişler, aşamalar halinde gerçekleştirilir. Sipariş aşamaları, davetiye bilgilerini tarafımıza iletmeniz ile birlikte başlar. Davetiye tasarımınız ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlanarak baskı şablonu WhatsApp numaranıza ya da e-mail adresine gönderilir ve baskı için onay istenir. Siparişin onay verilmeden iptal edilmesi durumunda herhangi bir ücret talep edilmez. Ön ödeme yapılması durumunda ise aynı gün para iadesi gerçekleştirilir.

Müşteri bilgileri doğrultusunda hazırlanan baskı şablonuna onay verilmesinden sonra siparişten vazgeçilmesi durumunda ise para iadesi söz konusu değildir. Davetiyelerin “kişiye özel” üretilmesi nedeniyle iadesi yapılamaz.

İade talebinizi hafta içi  09.00 – 19.30 saatleri arasında 0850 885 22 37  numaralı telefondan bize iletebilirsiniz.

Baskıdan kaynaklanan hatalarda, davetiyeleriniz tekrar basılarak adresinize gönderilir, para iadesi yapılmaz.

Kargoda taşınma esnasında doğabilecek tüm zararlardan firmamız sorumludur. Kargonuzun kaybolması, ıslanması ve ezilmesi gibi durumlarda davetiyeleriniz tekrar basılarak ücretsiz olarak yeniden gönderilir.

Kusuru/hatası olmayan ürünlerin, iade ve ya değişim nedeni ile geri gönderilmesinden doğacak  taşıma ücretinden müşterileri sorumludur.